ARCHIV AKTUALIT

15.5.2020

Otevření kurzů od 11.5.

Pro manželské a partnerské dvojice jsme 11.5. otevřeli kurzy svatebních tanců a taneční rychlokurzy. V těchto případech již není nutné nosit roušky. Objednávejte se nejlépe po mailu: info@tanecprovsechny.cz. Tešíme se na vás!

13.4.2020

veselé velikonoce

Dovolte nám popřát veselé Velikonoce. Na všechny naše studenty a frekventanty kurzů se již těšíme na parketu a přejeme všem pevné zdraví.

29.3.2020

novinky v nabídce školy tance pro všechny

Období karantény jsme se rozhodli produktivně využít pro aktualizaci služeb na našich stránkách. Je totiž několik aktivit, ve kterých se nám velmi daří, ale neměli jsem čas je nabídnout širší veřejnosti. Jednou z nich je pomyslné pokračování zážitku Perný Den StarDance ve formě pravidelných lekcí s profesionálem, se kterým se dokonce po určité přípravě můžete vydat i na soutěž. Více o službě Pro-Am naleznete na stránkách a referencích "Den StarDance". Druhou službou, která je velmi populární, je nabídka "Roztančená svatba" - jedná se o realizaci výuky v typicky české hravé svatební formě se závěrečným překvapením pro novomanžele. Více na stránce " Svatební tanec".

10.3.2020

přesunutí prague dance championship na 24.+25.10.2020

Je nám líto, ale vzhledem k okolnostem nařízení vlády ČR jsme nuceni přesunout celý, tak dlouho připravovaný, Prague Dance Championship na nový termín a to 24.+25.10.2020. Program bude zachovaný. Těšit se můžete na premiéru soutěže tance na vozíku, světovou amatérskoku ligu, soutěže Pro-Am, mistrovství střední Evropy profesionálů, Žofínský Gala večer a v neposlední řade kongres tance na vozíku, Seniorský StarDance ples a soutěže dětí a mládeže.

6.3.2020

příprava na soutěž v tanci na vozíku

Lektor Vítězslav Rázek se společně s tanečním párem z SKV Praha Rosťou a Zuzkou vidali na školení do Bratislavy. Absolvovali několik lekcí s p. Andrejem Mičunkem, který patří ke třem největším odborníkům tance na vozíku na světě. Věnovali se pilování rumby, samby a chachy. Již se nemohou dočkat premiérové soutěže na Žofíně: 28.3.2020. Vítězslav Rázek vede ve spolupráci s SKV Praha pravidelné tréninky v tanci na vozíku a to každé úterý od 17-18hod v tělocvičně Jedličkova ústavu v Praze na Vyšehradě. Přihlášky jsou možné na mailu: info@tanecprovsechny.cz

5.3.2020

Tančírna pro seniory ve stylu stardance

4.března jsme odstartovali sérii tančíren pro seniory. Oproti klasickým tančírnám se lišila přítomností profesionálního týmu tanečníků, kteří byli připraveni nejen pomoci příchozím s naučením se nových tanečních kroků, ale také v rámci volné zábavy si s nimi i zatančit. Celkem dorazilo více než 25 seniorů a dle jejich vlastních slov se mnohým z nich splnil sen, zatancovat si s opravdovým profesionálem. Další tančírna je plánovaná na 1.dubna.

1.2.2020

sezóna svatebních tanců začíná

Minulý týden vyšel v Marianne rozhovor, který se úzce týkal naší výuky svatebních tanců a jsme rádi, že odezva je ze strany veřejnosti velmi vřelá. Oproti minulým letům máme již nyní objednávky na lekce svatebního tance a nejoblíbenějším je stále balíček 3 lekcí, během nichž se 80% párů na svůj taneček stihne připravit. Moc se těšíme i v tomto roce na nové, usměvavé páry a milou práci, kterou práce se snoubenci, pro nás je.

27.1.2020

Úspěšná sbírka

Chtěli bychom poděkovat všem, co se aktivně podíleli na sbírce na taneční vozík, protože již 12 dní před koncem se nám podařilo nasbírat potřebných 120.000Kč. Taneční vozík jsme již objednali a těšíme se na to, že bude připraven na premiérovou soutěž tance na vozíku na Žofíně 29.3.2020. Pro ty, kteří přispěli připravujeme slíbené ceny a těšit se na ně můžete během následujících několika týdnu.

13.1.2020

pojďmě spojit síly a roztančit invalidní vozíky

Jak jste se již možná dozvěděli, od září jsme společně s SKV Praha otevřeli kurz tance na vozíku. 28. březnu organizujeme na Žofíně první soutěž tance na vozíku v ČR. Je to tedy oblast tance, které se nyní velmi věnujeme a dělá nám velkou radost. Protože každý tanečník potřebuje k tanci taneční boty i vozíčkáři potřebují taneční vozík - je to kvůli jeho speciálním kolům, odlehčení a sedáku, atd. Protože jsme si to sami na vlastní kůži zkusili, jaký je to rozdíl mezi tancem na speciálním vozíku a klasickým můžeme to přirovnat jako tanci v tanečních botách a lyžařských "přeskáčích". Podpořte sbírku na HITHIT, kde se skládáme na nový taneční vozík, který bude sloužit frekventantům našeho kurzu. Další informace nalezente odkazu.

17.12.2019

Tančírna pro seniory v březnu a dubnu

Nejen pro zájemce o Seniorské StarDance jsme připravili Seniorskou tančírnu, která by jim měla nahradit neúčast v soutěži StarDance. Můžete se těšit na tančení s týmem profesionálních tanečníků. Setkání bude probíhat ve dvou blocích - skupinová výuka s profesionály, procvičení a volná zábava. Tančírna je otevřena všem seniorům, kteří mají rádi tanec a nemají tanečního partnera. Počet míst je omezen, hlásit se na březnový termín můžete již nyní. Více informací na naleznete na následujícím odkazu. Pro rezervaci míst použijte email: stardance@praguedance.cz.

13.12.2019

Seniorské stardance - casting

Minulý týden proběhl casting na výběr účastníků seniorského StarDance. Celkem se účastnilo přes 50 zájemců, kterým mnohokrát děkujeme za zájem. Vybrali jsme 10 vhodných kandidátů, kteří se mohou těšit na profesionální výuku a hlavně na finále v rámci Seniorského odpoledního plesu na Žofíně 29.3.2020. Začínat bude ve 14hod a potrvá jen do 17hod. O našem výběru referoval dokonce i deník METRO.

11.12.2019

zahájili jsme prodej voucherů on-line

S radostí Vám můžeme sdělit, že jsme zefektnili prodej dárkových voucherů online. Dokonce si můžete navolit i stylizované přáníčko a vlastní podpis. Koupit si můžete voucher na Perný Den StarDance, Taneční rychlokurz a Ballroom dance lessons. Přehledný seznam naleznete zde.

1.11.2019

kurz tancem proti stárnutí

Již příští středu začínáme první setkání na kurzu Tancem proti stárnutí. Ve spolupráci s alzhjeimer nadačním fondem a OC Letňany pro vás máme připravený 1.5hodinový blok. První část bude věnována teoretickému představení nemocí mozku a v druhé části přijde na řadu praktická- taneční část, kde si mozel protrénujeme jednoduchými pohyby. Kurz se bude konat v komunitním centru OC Letňany přímo naproti supermarketu Tesco. Přijít můžete i bez předchozí rezervace. Budeme se na vás těšit 6.11. v 10:00.

20.8.2019

latina pro ženy na proseku

Naše zkušená lektorka Lucie Rázková bude v prostorách zrcadlového sálu na gymnáziu Českolipksá vyučovat každé pondělí od 23.9. latinu pro ženy. Lekce budou začínat v 18:00. Cena 1990,-/ osobu. Pro aktuální informace navštivte naše FB stránky či přímo stránky události akce.

19.8.2019

Nové tanečky pro děti

Od nového školního roku otevíráme nové tanečky pro děti. Rozdělili jsme je na dvě věkové kategorie. Prcní skupina pro děti 8-11 let, druhá 4-7let. Lektorkou tohoto kurzu bude Lucie Rázková, která má s výukou dětí bohaté zkušenosti. Kurz pro starší bude probíhat každé pondělí od 16:25-17:10, pro mladší 17:15-18:00. Vše na adrese gymnázia: Českolipská 373, Praha 9. Všechny podrobnosti a objednavkový formulář můžete najít na www.taneckyprodeti.cz či nám napište na: info@tanecprovsechny.cz. Těšíme se na Vás!

19.8.2019

latina pro ženy na proseku

Naše zkušená lektorka Lucie Rázková bude v prostorách zrcadlového sálu na gymnáziu Českolipksá vyučovat každé pondělí od 23.9. latinu pro ženy. Lekce budou začínat v 18:00. Cena 1990,-/ osobu. Pro aktuální informace navštivte naše FB stránky či přímo stránky události akce. stránky události akce

5.8.2019

taneční soustředění

Již máme za sebou polovinu léta a rádi bychom vás všechny pozvali na taneční semináře pro odbornou veřejnost, které proběhnou poslední víkend v srpnu. 31.8.+1.9. První den bude věnován standardním tancům pod vedením Kristýny Mückové a Jany Novotné. Druhý den věnovaný tancům latinsko-americkým pod vedením lektora Aleše Petráně. První den proběhne v Eurodance center, Národní tř. 10, druhý v menším studiu Na Zbořenci 7, Praha 2. Pro více informací a přihlášky nás kontaktujte na: info@tanecprovsechny.cz, či na 732433408 (Vítězslav Rázek).

24.6.2019

přání roztančeného léta

Dovolte nám popřát Vám všem krásné a pokud možno maximálně roztančené léto. Pokud byste se s námi chtěli vidět, nezapoměňte přijít první sobotu v měsíci na naší tančírnu v OC Letňany. Nejbližší termín je již 6.7. od 18:30. Pokud se však mineme, využijte každé chvilky pro tanec, protože tanec rovná se radost. Krásné léto!

10.6.2019

tanečky v oc letňany

Již zbývají jen dvě možnosti navštívit vzdělávací kroužek tanečků pro děti! Minulou lekci se probírala česká polka, mazurka. Přijďte se podívat, co bude příště. Již tuto neděli od 10:30 v komunitním centru Tesco naproti hypermarketu Tesco. Vratný registrační poplatek je 100Kč a zúčastnit se můžete rovnou všech čtyř lekcí.

13.5.2019

3 násobný mistr světa opět v praze

Přijměte pozvání na již druhý seminář, který naše škola organizuje s 3násobným mistrem světa Markem Kosatym. Proběhne 11.6. od 18:30 v Eurodance center, Národní tř. 10, Praha 1. Tématem budou nové trendy ve standardních tancích. Na seminář můžete dorazit sami či v páru. V nabídce k zakoupení jsou lístky na parket -aktivní účast a také na sezení s občerstvením. Vše si můžete objednat již dnes na mailu:info@tanecprovsechny.cz

Tanec je krásné umění pohybu, které přináší lidem radost a uspokojení. Rádi bychom Vám tento úžasný svět nových pocitů a zážitků otevřeli.

Napište Nám

* povinné položky

Logo tanec pro všechny